התמחות הליבה מובילה את הדרך בחדשנות עם פתרונות התוכנה כשירות מבוססי ענן של Duck Creek שמוצעים ב-Microsoft Azure Marketplace

באמצעות מערכת היחסים שלהם עם Microsoft, Duck Creek מגדירה מחדש את חווית הלקוח ומפשטת עסקאות עבור חברות ביטוח ממוקדות טכנולוגיה כמו Core Specialty


בוסטון, March 27, 2024 (GLOBE NEWSWIRE) --

Duck Creek Technologies  (דאק קריק טכנולוגיות), ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, שמה דגש על Core Specialty כלקוחה המכוננת שלה המבצעת את עסקאות מנויי Duck Creek OnDemand שלה בשוק העסקי של Microsoft כדי להשתמש ב- Microsoft Azure Consumption Commitment (MACC) הקיימת שלה.

Duck Creek ו-Microsoft משפרות את חוויית הלקוח ומייעלות עסקאות עבור חברות ביטוח ממוקדות טכנולוגיה כגון Core Specialty. זו, כמובילה המבטיחה קדימה בתעשיית הביטוח, מכירה בערך האסטרטגי של רכישת מוצרי תוכנה כשירות (SaaS) באמצעות Azure Marketplace. גישה זו מאפשרת ל-Core Specialty להחיל את תשלומי עמלת Duck Creek SaaS שלה כאשראי ב-MACC שלה, וכך לפשט את תהליך החיוב באמצעות חשבונית מאוחדת.

כמבטחת שממוקדת בטכנולוגיה חדשנית באופן מתמשך, בהיבט של מוצרים והתרחבות עסקית כאחד, Core Specialty נהנית מנוכחותה של Duck Creek בשוק המסחרי. מערכת היחסים הזו בין Duck Creek ו-Microsoft מניבה תוצאות ברות השפעה עבור חברות הביטוח בכל מה שנוגע להתרחבות, אבטחה וקיימות, כמו גם הגעה מהירה לשוק עם טכנולוגיות חדשניות ומתפתחות.

"אנו גאים לתמוך במומחיות הליבה בדרכם לצמיחה, חדשנות ומצוינות בשירות הן עבור לקוחותיהם והן עבור שותפי ההפצה שלהם באמצעות הפתרונות ברמה עולמית והמומחיות שלנו בתעשייה", אמר מייק ג'קובסקי (Mike Jackowski), מנכ"ל Duck Creek Technologies. "ההחלטה להפוך את פתרונות Duck Creek לזמינים ב- Microsoft Azure Marketplace היא מהלך אסטרטגי ומוסיפה ערך משמעותי למבטחים על ידי התאמת הקשרים וההשקעות שלהם עם Duck Creek ו- Microsoft עם תוצאות משפיעות".

"הזכייה של Duck Creek עם Core Specialty Insurance מדגימה את ההזדמנות העצומה של השותפים להתבסס על Microsoft Azure ולמכור פתרונות דרך Azure Marketplace, וכתוצאה מכך לייעל את אסטרטגיית טרנספורמציית הענן של Core Specialty בפתרונות SaaS ופתרונות הניתנים לטרנסאקציה. זה מדגיש את כוחו של שיתוף הפעולה, שבו ספקי טכנולוגיה ומבטחים החושבים קדימה נפגשים כדי להניע חדשנות, לשפר את חוויות הלקוח ולשנות את נוף הביטוח. ככל שאנו ממשיכים להעצים את תעשיית השירותים הפיננסיים, קשרים כאלה מדגימים את הפוטנציאל האמיתי של הענן והמערכת האקולוגית של השותפים של Microsoft", אמרה קארן דל וסקובו (Karen Del Vescovo), סמנכ"לית שירותים פיננסיים במיקרוסופט.

"ב-Core Specialty, המסירות שלנו לענות על הצרכים של הלקוחות והסוכנים שלנו היא בלתי מעורערת", אמר ג'ף קונסולינו (Jeff Consolino), מייסד, נשיא ומנכ"ל, Core Specialty. "באמצעות מערכת היחסים שלנו עם דאק קריק ומיקרוסופט, הגברנו את הדגש שלנו על שימוש בטכנולוגיה כדי לשפר את חוויית הלקוח. מערכת יחסים זו מעצימה אותנו לקיים את מחויבותנו לספק שירות יוצא דופן ופתרונות חדשניים".

למדו עוד על Azure Marketplace וכיצד חברות ביטוח עם אשראי Microsoft Azure Consumption Commitment (MACC) שעומד לרשותן יכולות להשתמש בהוצאה שלהם לטובת פתרונות לפי דרישה של Duck Creek, כולל מדיניות, דירוג, חיוב, תביעות, הפקה, תובנות, ניהול הפצה ותוכן תעשייתי.

אודות Core Specialty

Core Specialty מציעה מגוון רחב של מוצרי ביטוח מיוחדים לחברות קטנות עד בינוניות. ממשרדי החיתום שלה הפרוסים בארה"ב, החברה מתמקדת בשוקי נישה, הפצה מקומית וידע חיתומי מעולה; מציעה פתרונות ביטוח מסורתיים וחדשניים כדי לענות על צרכי הלקוחות והברוקרים שלה. Core Specialty היא חברת אחזקות ביטוח הפועלת באמצעות StarStone Specialty Insurance Company, מבטחת S&E ביטוח סיכונים יייחודיים בארה"ב, וחברת הביטוח הלאומית StarStone, Lancer Insurance Company ו-Lancer Insurance Company מניו ג'רזי, שכל אחת מהן היא מבטחת שווקים בארה"ב וחברת ביטוח חיים ותאונות סטנדרטית, מבטחת חיים, תאונות ובריאות. כל גופי ביטוח הליבה המיוחדים הם AM Best בדירוג A- (מצוין). למידע נוסף על התמחות הליבה, אנא בקרו באתר www.corespecialty.com.

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיות -  Duck Creek Technologiesהיא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand. בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין ו-X.

:Media Contacts
Dennis Dougherty
dennis.dougherty@duckcreek.com